Цими днями в мережі Інтернет поширено інформацію з метою дискредитації та завдання шкоди діловій репутації ПАТ "Закарпаттяобленерго". Зокрема, окремі ЗМІ проінформували про нібито "…розпил мільйонів гривень на закупівлі кабельно-провідникової продукції".

З цього приводу повідомляємо. ПАТ "Закарпаттяобленерго" як ліцензіат у сфері передачі та постачання електричної енергії у своїй діяльності керується виключно чинним законодавством України. Свою роботу компанія базує на принципах корпоративної та соціальної відповідальності. Фінансово-господарська діяльність товариства підлягає постійному контролю з боку Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Антимонопольного комітету, Держенергонагляду тощо.

ПАТ "Закарпаттяобленерго" звертається до всіх представників мас-медіа з проханням у майбутньому утриматися від оприлюднення неперевірених та недостовірних даних, які свідомо направлені на шкоду репутації Товариства. Крім того, подібні публікації заважають ПАТ "Закарпаттяобленерго" ефективно працювати над забезпеченням сталого енергопостачання Закарпатської області.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"