У зв'язку із поширенням у ЗМІ та мережі Інтернет інформації щодо оскарження в суді групою осіб законності встановлення тарифів, ПАТ "Закарпаттяобленерго" повідомляє, що постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) від 26.02.2015р. No220 є діючою та зареєстрована в Міністерстві юстиції України за No231/26676 від 02.03.2015р. (ознайомитися з нею можна на сайтах www.zakon.rada.gov.ua або www.nerc.gov.ua).

Щодо судового рішення з приводу законності встановлення тарифів на електроенергію, то, за інформацією, отриманою від НКРЕКП, триває офіційна процедура його оскарження, про що споживачів буде повідомлено додатково.

Тобто, споживачам слід знати, що постанова НКРЕКП не скасована, і слід платити за діючими тарифами (з якими можна ознайомитися на сайтах НКРЕКП та www.energo.uz.ua).


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"