ВАТ ЕК "Закарпаттяобленерго"


Електростанції товариства

Теребле-Рiцька ГЕС


Керівництво :
Начальник - Ігнатко Олег Іванович
Заступник начальника з устаткування - Крупський Олександр Іванович

Коротка характеристика :
Вагомим внеском у розвиток енергетики Закарпаття стало будівництво Теребля-Ріцької ГЕС. За час експлуатації Теребля-Ріцькою ГЕС було вироблено понад 7млрд. кВт год. електричної енергії.
На сьогодні гідроенергетика найбільш економічно доцільна галузь для реалізації регіональної політики енергоефективності Закарпаття з огляду унікальності гідроресурсного потенціалу області.
Потужнiсть ГЕС 27МВт.

Ужгородська ГЕС


Коротка характеристика :
Розташована на спільному з ОнГЕС дериваційному каналі на 10 км нижче головної споруди каналу. Складається з будівлі ГЕС, аварійного водоскиду та повеневого водозливу. Підводна частина будівлі залізобетонна, наземна – із керамічної цегли. Виробнича площа – 960 кв.м. Повеневий водозлив є гравітаційною бетонною греблею довжиною 25 м, з переливом води через гребінь. Між водозливом та будівлею ГЕС розташований аварійний водоскид шириною 5 м, який перекривається плоским затвором.
Потужнiсть ГЕС 1,9МВт.

Оноківська ГЕС


Коротка характеристика :
Складається з будівлі ГЕС, бетонного повеневого водозливу,аварійного водоскиду.. Розташована на відстані 4,3 км від головної водозабірної споруди дериваційного каналу.. Підводна частина будівлі - залізобетонна , наземна із керамічної цегли.. Виробнича площа складає 650 кв.м. Повеневий водозлив являє собою бетонну гравітаційну. греблю довжиною 25 м з переливом води через гребінь. Між водозливом і будівлею ГЕС. розташований аварійний водоскид шириною 5 м , що перекривається плоским затвором.
Потужнiсть ГЕС 2,65МВт.

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"