Електронна абонентська книжка

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Якщо споживач не довіряє розрахункам через Інтернет – тоді він просто має можливість контролювати правильність нарахування коштів за спожиту електроенергію або ж самостійно формувати рахунок на сплату за спожиту електроенергію.

Перевірити дієвість нової послуги можна на офіційній сторінці компанії http://www.energo.uz.ua. Процедура реєстрації є досить простою. Для входу в систему на головній сторінці корпоративного сайту є спеціальний банер «ЕЛЕКТРОННА АБОНЕНТСЬКА КНИЖКА».


Абонентська книжка. Платежі, пільги, тарифи та багато іншого

Щоб отримати доступ до свого особового рахунку, споживач має обрати район електричних мереж, в якому обслуговується, та зазначити свій особовий рахунок (ця інформація відображена в рахунках, які щомісячно отримує споживач). Крім того, під час реєстрації потрібно зазначити адресу електронної скриньки, на яку буде відправлено особистий пароль споживача. На допомогу споживачу при вході в систему розміщено інструкцію користувача.

Після нескладної процедури реєстрації, споживачам електричної енергії стає повністю доступною інформація про здійснені ними платежі, контрольні показники приладу обліку електроенергії, динаміку споживання електроенергії тощо. Запровадження нової системи розрахунків споживачів електроенергії - це ще один крок до прозорих взаємовигідних стосунків.

Що стосується самої послуги, то це свого роду електронна абонентська книжка. Споживачі відтепер можуть самостійно формувати рахунок і оплачувати реально використані кіловати. Для цього з 1 по 7 число кожного місяця на особистій сторінці є можливість внести дані свого лічильника у рахунок станом на 1 число. Та сплатити цей рахунок або через Інтернет, або роздрукувати і сплатити в будь-якому банку чи поштовому відділенні.

У повідомленні про сплату, яке міститься у лівій частині рахунку, є можливість записати показники лічильника станом на дату оплати рахунку. Це потрібно для того, щоб у подальшому була можливість точніше вираховувати середні показники споживання електроенергії.

Розшифровку нарахувань, застосування тарифів у залежності від обсягів споживання, пільги, субсидії можна побачити на своїй Інтернет-сторінці. Також з цими питаннями можна звертатися до абонентських відділів відповідного району електричних мереж або Інформаційно-консультаційного центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером телефону (0312) 61 98 82 .

«Закарпаттяобленерго» дякує сумлінним платникам за своєчасну оплату електроенергії.

Дирекція ПрАТ «Закарпаттяобленерго»


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"