Шановні замовники!

При виборі схеми підключення електроустановки 1-фазна або 3-фазна, слід враховувати, що для 3-фазної схеми підключення сумарна потужність складається з окремих потужностей кожної з трьох фаз.

Приклад:

Замовлена потужність - 5,0 кВт, схема підключення - 3-фазна. В такому випадку потужність на кожну фазу буде складати - 1,67 кВт.

При наявності змішаного навантаження (3-фазні та 1-фазні струмоприймачі), для коректного визначення потужності яка буде замовлятись, слід звернутись до фахівця (організації) відповідного профілю для проведення відповідного розрахунку.

ПАТ <<Закарпаттяобленерго>> рекомендує при здійсненні приєднання електроустановки потужністю до 10,0 кВт використовувати 1-фазну схему підключення.

Всі існуючі сертифіковані побутові струмоприймачі конструктивно перед-бачають можливість 1-фазного підключення


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"