Як відомо, кілька місяців поспіль триває надзвичайний стан в енергетиці України. Причиною цього є, як уже неодноразово повідомлялося, відсутність палива на теплоелектростанціях. Тому вкрай важливим питанням на сьогодні є своєчасні й повні розрахунки всіх підприємств, організацій та населення за спожиту електроенергію. Зібрані кошти спрямовуються на закупівлю імпортного палива, і найменша затримка може призвести до колапсу в енергетичній системі України.

На жаль, на сьогодні на Закарпатті також є боржники, які несвоєчасно і не в повному обсязі розраховуються за спожиту електроенергію - фактично наразі єдиним таким є комунальне підприємство "Водоканал м. Ужгорода". Слід відзначити, що з вересня 2014 року Водоканал розраховувався за спожиті енергоносії стовідсотково і у встановлені терміни. Проте за грудень підприємство дозволило собі приростити заборгованість на 400 тис. грн. За попередньою інформацією від КП "Водоканал м. Ужгорода", у січні 2015 року підприємство й загалом планує розрахуватися за спожиту електроенергію на рівні 50 %. Якщо врахувати, що в середньому щомісяця це комунальне підприємство споживає електроенергії на 2 млн грн., то цього буде більш ніж достатньо для запровадження диспетчером енергосистеми віялових відключень для всієї Закарпатської області.

Слід відзначити, що днями ПАТ "Закарпаттяобленерго" також отримало вимогу від Міністерства палива та енергетики України повністю припинити постачання електроенергії боржникам. Відповідно, енергопостачальна компанія надіслала вимогу до КП "Водоканал м. Ужгорода" погасити заборгованість або знизити власне споживання електроенергії до рівня оплати.

У зв'язку з цим, ПАТ "Закарпаттяобленерго" просить керівництво області та міста, а також громаду обласного центру втрутитися в ситуацію, оскільки в протилежному разі Ужгород може залишитися без води, а вся Закарпатська область - без стабільного електропостачання. Наголошуємо: через борги підприємства в регіоні можуть запровадити віялові відключення від електроенергії, яких досі вдавалося уникати.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»


ПрАТ "Закарпаттяобленерго" 89412, Україна, Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с.Оноківці, вул. Головна, 57
e-mail: kanc@uz.energy.gov.ua

Сайт teplo.gov.ua "www.teplo.gov.ua"

https://pay.zakarpat.energy Товариство пропонує своїм побутовим споживачам нову послугу, для користування якою потрібно лише, мати доступ до мережі Інтернет та платіжну картку. Читати далі...База відпочинку «Енергетик» пропонує недорогий відпочинок у будь-який період. Читати далі...


Офіційний веб-сайт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України "mpe.kmu.gov.ua"


Офіційний веб-сайт Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) "www.nerc.gov.ua"Головна сторінка  |  Історія товариства  |  Керівництво  |  Оголошення  |  Прийом громадян  |  Наші реквізити

@ 2002-2013
Сайт розроблено службою ІТ ПрАТ "Закарпаттяобленерго"